WELDER kaynak makinaları uzmanlık sunuyor.

REİS MAKİNA Tecrübesinin Ürünü: Welder Kaynak Makinaları Sektöründe lider firma olan Reis Makina, WELDER markalı kaynak makinaları ve aksesuarları ile kaynak sektöründe uzmanlık sunuyor.

WELDER markası, 2009 yılında bayilerin ve Reis Makina’nın sektörel tecrübeleri doğrultusunda, en kaliteli orta ve ağır hizmet kaynak makinelerini, kaynak elektrot ve tellerini, en ucuz, en hızlı ve en geniş bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinden sorunsuzca temin edilebilmesi için doğmuştur.

Temel olarak WELDER Markası, Arc (Elektrot) Kaynak Makineleri, Mig-Mag (Gazaltı) Kaynak Makineleri ve Tig (Argon) Kaynak Makineleri ve bu makinelerle kullanılacak tüm çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum kaynak sarf malzemelerini, Reis Makina’nın yaygın bayi ağı ve tecrübesiyle pazarlıyor. Reis Makina, 2018 yılının ikinci yarısı itibariyle yenilediği ve geliştirdiği Welder Kaynak makineleri parkuruyla birlikte, makine imalat, montaj, kimya, petrokimya, nükleer enerji ve rüzgâr enerjisi gibi çeşitli sektörlerde en ileri ve zorlu uygulamalara bir kaynak uzmanı olarak çözüm ortağı olmaya devam ediyor.