Yenilenen WELDER kaynak makinaları Reis Shoplarda

Sektöründe lider firma olan Reis Makina, büyük oranda yenilenen WELDER marka kaynak makineleri ve aksesuarları ile kaynak sektöründe uzmanlık sunuyor.

WELDER markası, 2009 yılında bayilerimizin ve Reis Makina’ nın sektörel tecrübeleri doğrultusunda, en kaliteli orta ve ağır hizmet kaynak makinelerini, kaynak elektrot ve tellerini en ucuz, en hızlı ve en geniş bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinden sorunsuzca temin edilebilmesi için doğmuştur.

Reis Makina, çeşitli kaynak makineleri ve bunların sarf malzemelerinin satış ve servis hizmetlerini, alanında uzman kadrosuyla her sene büyüyerek geliştirmektedir. 2018 yılının ikinci yarısında kaynak makineleri parkurunda ve çeşitliliğinde yapılan yatırımlar neticesinde; Reis Makina başta makine imalat, montaj, kimya, petrokimya, nükleer enerji ve rüzgâr enerjisi olmak üzere birçok sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, 2019 yılında kaynak uzmanı çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

 

Yenilenen WELDER kaynak makineleri kolay kullanımlı bir panele sahiptir. Dijital göstergeleri sayesinde, daha hassas parametre ayarlanabilmesi için büyük kolaylık sağlamaktadır. İnverter teknolojisi sayesinde enerji tasarruflu olması yanında boyutlarının küçük- hafif olması ve yüksek devrede kalma oranı ile oldukça güçlü makinelerdir.

 

PLASMA CUT, Plazma Kesme Makineleri, MMA (Manuel Metal Ark) diğer adıyla Elektrot Kaynak Makineleri, MIG/MAG (Metal Inert Gaz / Metal Aktif Gaz) Kaynak Makineleri ve TIG (Tungsten Inert Gaz) diğer adıyla Argon Kaynak Makineleri ile beraber bu makinelerle kullanılacak tüm çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum kaynak sarf malzemelerinden oluşan yenilenmiş WELDER kaynak makineleri, 2019 yılında stratejik ticari ortak olarak adlandırılan yüzlerce Reis Shop Mağazaları ile Türkiye’ nin hemen hemen her noktasında satışa hazır halde olacaktır.